همه چیز در مورد بلاکرهای کربو و چربی

دوره کات بخشی از کل فرآیند بدنسازی می‌باشد. در طی این فرآیند افزایش حجم پیدا می‌کنیم، وزن اضافه می‌کنیم و بلاخره روش‌های زیادی مانند مصرف مکمل‌ها وجود دارند که از طریق آن‌ها می‌توانیم دوره کات را شروع کنیم و کاهش چربی‌ها را هدف قرار دهیم. با سایت دانستنی های ورزشی همراه باشید.

همه چیز در مورد بلاکرهای کربو و چربی

در هنگام مصرف مکمل‌ها اینکه کدام نوع را انتخاب می‌کنید تا حد زیادی با نیازهای شخصی شما تعیین شود. کسی که «نه گفتن» به میل به غذا برایش سخت است، باید به سراغ مکمل‌ها و سرکوب کننده‌های اشتها برود.

کسانی که تیروئید کم کاری دارند ممکن است بخواهند یک مکمل تنظیم کننده تیروئید مصرف کنند، در حالی که بسیاری دیگر باید به یک برنامه غذایی کامل همراه با مکمل پایبند باشند.

انتخاب دیگری که می‌توانید با آن کاهش چربی بدن را هدف قرار دهید، بلاکرهای جذب کربوهیدرات و چربی است.

بلاکرهای کربوهیدرات‌ها و چربی برای دوره کات بسیار مناسب هستند، زیرا به شما این امکان را می‌دهند که از دریافت میزان کربوهیدرات و چربی بیشتر خلاص شوید یا فقط جذب کربوهیدرات‌ها و چربی‌هایی را که قبلاً می‌خورید را مهار کنید.

این بلاکرها با کاهش میزان آنزیم آمیلاز موجود در بدن، آنزیمی که کربوهیدرات‌ها را هضم و جذب می‌کند، عمل می‌کند. برخی از مکمل‌ها مانند Xyience Carb/Fat Blocker حاوی کیتوزان برای مهار جذب چربی مصرف می‌شوند که با چربی رژیم غذایی پیوند می‌یابد تا هضم و جذب آن را کاهش دهد.

لاکرهای کربوهیدرات که به عنوان مهار کننده‌های هضم نشاسته نیز شناخته می‌شوند، می‌توانند به مهار آنزیم‌های مورد نیاز برای هضم و جذب کربوهیدرات‌های خاصی کمک کنند.

برخی از انواع آن‌ها به عنوان مکمل کاهش وزن در بازار به فروش می‌رسند. این مکمل‌ها از گروهی از ترکیبات به نام بلاکرهای آلفا آمیلاز ساخته شده‌اند که به طور طبیعی در برخی مواد غذایی وجود دارند. این ترکیبات معمولاً از لوبیا گرفته می‌شوند و به عنوان عصاره Phaseolus vulgaris یا عصاره لوبیا سفید شناخته می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا